O NÁS

 OCEL - NEREZ - HLINÍK

CS STEEL a.s.

Komplexní služby při dodávce oceli, nerezu a hliníku

budova_cut

Ryze česká společnost

CS STEEL a.s. je ryze česká společnost s profesionálním týmem, který Vám poskytne komplexní služby od prodeje, přes logistiku až po případné přesné obrábění nebo dělení materiálu.

Spolupracujte s předním hráčem v ocelovém, nerezovém a hliníkovém hutním materiálu. Díky naší unikátní kombinaci materiálů i produktů a komplexním službám objednáte vše u nás a ušetříte čas i náklady.

Profesionalita a komplexní služby

V CS STEEL a.s. klademe důraz na profesionalitu sehraného týmu, neustálé rozšiřování nabízených služeb, zvyšování kvality a orientaci na potřeby zákazníků.

Kvalita i rychlost našich služeb jsou podpořeny rozsáhlou skladovací kapacitou (5000m2) v Hranicích na Moravě přímo u dálnice D1. Termín dodání navíc zkracuje naše vlastní flotila nákladních automobilů, centrum pro přesné obrábění i dělící centrum tyčového materiálu.

Tradice

Působíme na českém i slovenském trhu s hutními materiály od května 2010. Díky dynamickému růstu orientovaném na kvalitu a komplexní služby jsme se stali předním hráčem v oblasti oceli, nerezu a hliníku.

Naši zákazníci si velmi cení flexibility, otevřenosti a profesionality, které představují naše cíle a strategii. Úspěšnost naší strategie zajišťuje neustále rozšiřování portfolia zákazníků i dodavatelů díky čemuž Vám nabízíme neustále širší sortiment skladových i dodávaných produktů.

Systém managementu kvality

Certifikovaná kvalita

Vysokou kvalitu u nás máte garantovanou díky certifikátu ISO 9001:2016 v oblastech nákup, prodej, skladování, opracování a expedice hutního materiálu. Současně i náš systém managementu kvality (QMS) pro výrobu přesných a technologicky náročných součástí pro různé oblasti průmyslu a CNC obrábění splňuje požadavky této normy. CS STEEL a.s. má certifikovanou výrobu obráběných dílců pro tlakové nádoby dle směrnice 2014/68 EU provedené zákonem 90/2016Sb. a NV č.219/2016 Sb. v platném znění.

EN Certification

DE Zertifizierung

ISO_CS STEEL_2021
Certifikát_CZ-1
Certifikát_CZ-2

CS STEEL lidé

Roman_Vacula_cut

Roman Vacula

Obchodní ředitel

Roman je typický obchodník. Cesťák každým coulem. Kdo zná film Smrt krásných srnců a pana Heřmánka, jak prodává vysavače a ledničky, může si snadno představit Romana Vaculu. Zvláštní, že i Roman má za sebou zkušenost právě s prodejem těch vysavačů, žehliček a dalších elektrospotřebičů. Jako obchodní zástupce totiž začínal ve firmě ETA.

Nyní však již 12 let prodává ocel. Je expert především na ploché výrobky, různé produkce rozezná i potmě. Nechce ale prozradit, jak to dělá. Roman je guru. Černých plechů. Tlustých, tenkých, teplých, studených, pozinkovaných, ….

Před svou profesní kariérou vystudoval MZLU v Brně. Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu, obor ZOO. Je inženýr zemědělství. Jako obchodníka od přírody ho však komodita hospodářských zvířat asi tolik neuchvátila a našel se v těžkém průmyslu.

V době studií se také vyprofilovaly některé jeho záliby. Jako třeba víno, zpěv a … sport. A sportu zůstal věrný dodnes. Hokej, tenis, lyžování, cyklistika – v tom dává na frak i mnohem mladším kolegům.

Zdeněk Vozák

Finanční ředitel

Zdeněk Vozák vždy přesně ví, jak by postavil reprezentační jedenáctku. Před zápasem i po zápase. A umí to velmi dobře vysvětlit. Sám už ale nehraje, vymlouvá se na kolena. Na svá kolena, že už mu po těch stovkách odehraných zápasů tolik neslouží. Někdo mu to věří, někdo ale i trochu větří, že si je mohl nechat záměrně vrtat. Konec konců jako finančního ředitele ho to šlechtí.

Zdeněk vystudoval VŠB v Ostravě, ekonomickou fakultu. Stejně, jako Tomáš Perutka. Po prostudování obou indexů je zřejmé, že Zdeněk byl lepší student. Na nejoblíbenější předměty jsme se neptali, ale počítat tedy podle všeho umí excelentně. Jen tak dále.

Svůj celý profesní život prakticky prožil v oblasti prodeje oceli. Na finančního ředitele to dotáhl od asistenta obchodního ředitele, přes prodejce trubek a manažera procesů a kvality. Zdeněk zná systém a má systém. Ve všem a to je dobře.

Zdenek_vozak_cut
Tomas_Perutka_cut

Tomáš Perutka

CEO/ředitel

Tomáš Perutka je plodný člověk. A to nejen proto, že má 4 děti, ale také proto, že má nevyčerpatelnou zásobu nápadů. A také odvahu. Je vizionářem i energetickou zásobárnou zároveň. Má jednoznačnou „diagnózu“ – lídr.

Má za sebou také několik škol, jednu v Ostravě na VŠB, druhou v dánském Aarhus na Business School. A z toho titul Ing. A také nenahraditelné zkušenosti. Na otázku „Jak pijí Dáni?“ říká, jsem Valach, piju slibovicu a všechny jsem to tam naučil.

Tomáš za svůj profesní život prošel několik odvětví průmyslu. Nejdříve chemický v DEZE ve Valaškém Meziříčí, odkud pochází, potom strojírenský a nakonec zakotvil v hutnictví a obchodu s ocelí. Je vystudovaný ekonom, roky zastával funkci finančního ředitele, než se mu vlastní vinou přihodilo to, že se stal generálním ředitelem. A to už mu zůstalo.

Kariéra v CS STEEL

Rosteme a proto hledáme nové kolegy

kariera

Pracovník řezárny a skladu kulatin

Realizace zakázek na řezárně a skladu kulatin. Nastavení řezání, údržba a práce s poloautomatickými pilami. Manipulace s břemeny pomocí jeřábů. Práce s přenosným terminálem, na PC, s výrobní dokumentací a dle interních předpisů. Vychystávání zakázek (přířezů) k expedici. Podmínkou je základní technické vzdělání, znalost práce na PC a pečlivost.

SMĚNNÝ PROVOZ - OBSLUHA POLOAUTOMATICKÝCH PIL - OBSLUHA SKLADU KULATIN - PŘÍPRAVA PŘÍŘEZŮ K EXPEDICI - KOLEKTIV LIDÍ S RODINNOU ATMOSFÉROU - MOTIVAČNÍ OHODNOCENÍ

Motivační dopis a životopis zasílejte na kariera@cssteel.cz

Skladník/řidič pro sklad v Hranicích/Nýřanech

Náplň práce:
• Manipulace se zbožím a materiálem
• Optimální uskladnění zboží
• Připrava k expedici
• Kontrola naskladnění a vyskladnění
• Skladová administrativa a evidence
• Rozvoz zboží k zákazníkům
Výhodou:
• Platné vazačské a jeřábnické zkoušky
• Řidičské oprávnění C (E)
• Práce s PC
• Práce se čtečkou čárových kódů
• Praxe na obdobné pozici

V případě zájmu napište na kariera@cssteel.cz

Náš sklad CS STEEL

Požadujeme:
• Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
• Řidičské oprávnění B
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, aktivní přístup k práci, týmovost, ochotu učit se novým věcem
• Čestnost a trestní bezúhonost

budova

Obchodní manažer pro Ústecký a Královehradecký kraj

Výzva pro ambiciózního člověka, který má zájem pracovat pro rozvoj firmy. Ideálně se zkušeností v oblasti prodeje nerezových materiálů do chemického, vodárenského a potravinářského průmyslu. Nabízíme samostatnou práci, s výraznou podporou vedení společnosti. Nástupní plat 30 tis. Kč fix, po zkušební době navýšení o pohyblivou složku. VŠ, AJ výhodou.

Motivační dopis a životopis zasílejte na kariera@cssteel.cz